Lynn wil met Guusting een gezond alternatief voor de gekende lunchboxen: “Met lokale en seizoensgebonden producten”

Guusting Gooik Gastobon Horeca belgie Catering 2

Lynn Van den Bossche start vanaf 10 januari met haar gloednieuwe zaak ‘Guusting’. Ze wil met “GUUSTING” zorgen voor een gezond alternatief van de alom gekende lunchboxen. Om dat te verkrijgen, zorgt ze dat alles vers bereid wordt met lokale producten en gebruikt ze geen geraffineerde suikers.

Lynn is het gezicht achter GUUSTING.
Guusting is ontstaan vanuit mijn passie voor gezondheid.
Als leerkracht lichamelijk opvoeding en groepsfitness begeleider staat beweging centraal in mijn leven.
Omdat beweging niet los te koppelen valt van gezonde voeding, ben ik me hier verder in gaan verdiepen.

Meer weten over “GUUSTING”

Deel:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

HORECA WINKEL

Van robuust keukengerei tot elegant servies, alles wat je nodig hebt is hier te vinden.

Onze Nieuwsbrief

Wilt u de laatste interviews direct in uw mailbox lezen, meld u dan aan voor onze nieuwsbrief. Elke vrijdag publiceren wij een nieuwsbrief met een samenvatting van de week. Nieuwe artikelen, interviews en meer. Wij spammen niet en verkopen uw gegevens niet aan derden.

Meest gelezen

Lees Meer

Terrastips

Welkom op ons terras!

Aantal keer bekeken: 539 Enkele jaren geleden schreven wij onze 10 terrastips waar we massal veel leuke reacties op ontvingen. We raakte een gevoelige snaar.Daarom dachten we, we gaan dat

Besos de Ibiza Horeca Belgie (4)

IBIZA 2025: DE NIEUWE HOTSPOTS EN OPENINGS 

Aantal keer bekeken: 723 De website Besos de Ibiza is de grootste reisgids voor Ibiza vanuit België en Nederland. De website biedt insidertips, hotspots en diensten voor reizigers naar Ibiza.