Rhumerie Louis laat je proeven van 70 soorten rums

In de Langestraat is sinds deze zomer Rhumerie Louis geopend. Het concept is nieuw in Oostende. Je kan er in totaal al zo’n 70 soorten rum proeven van over gans de wereld. “Veel mensen denken enkel aan rum voor een cocktail, maar je kan het ook puur degusteren net als whisky en cognac.”

Lees het artikel op HLN

Deel:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

HORECA WINKEL

Van robuust keukengerei tot elegant servies, alles wat je nodig hebt is hier te vinden.

Onze Nieuwsbrief

Wilt u de laatste interviews direct in uw mailbox lezen, meld u dan aan voor onze nieuwsbrief. Elke vrijdag publiceren wij een nieuwsbrief met een samenvatting van de week. Nieuwe artikelen, interviews en meer. Wij spammen niet en verkopen uw gegevens niet aan derden.

Meest gelezen

Lees Meer

Terrastips

Welkom op ons terras!

Aantal keer bekeken: 441 Enkele jaren geleden schreven wij onze 10 terrastips waar we massal veel leuke reacties op ontvingen. We raakte een gevoelige snaar.Daarom dachten we, we gaan dat

Besos de Ibiza Horeca Belgie (4)

IBIZA 2025: DE NIEUWE HOTSPOTS EN OPENINGS 

Aantal keer bekeken: 609 De website Besos de Ibiza is de grootste reisgids voor Ibiza vanuit België en Nederland. De website biedt insidertips, hotspots en diensten voor reizigers naar Ibiza.